בסט דנטל טיפולי שיניים

הלבנת שיניים מחיר

כל המידע מקצועי בנושא הלבנת שיניים מחיר היא בעצם הליך הלבנת הגוון הלבן של השיניים. ניתן להכתים את השיניים בצהוב לאורך שנים בגלל מספר סיבות. שינוי צבע צהוב יכול להתרחש אם השיניים נחשפות להרבה מאכלים חריפים וחומציים. מלבד גורם זה, שיניים צהובות עשויות להתפתח גם בגלל תרופות שנטלו על ידך. עישון נמצא גם כגורם לשינוי צבע השיניים. הלבנת שיניים עשויה להיות נחוצה אם אינך מרוצה מהגוון הצהוב של השיניים.

הלבנת שיניים מחיר – מה אוכל לעשות בכדי לקבל שיניים לבנות יותר?

אנשים רבים היום רוצים להלבין את שיניהם, וזו החלטה המתקבלת רק לאחר התייעצות עם רופא שיניים. הלבנת שיניים נעשית בדרך כלל על ידי הלבנתם עם חמצן או באמצעות כימיקלים. פתרונות מבוססי חמצן הם האפשרות הטובה ביותר אם אינך מעוניין להשפיע לטווח הארוך על השיניים בגלל הכימיקלים המשמשים. הלבנת שיניים יכולה להיעשות גם בנוחות הבית שלך. עם זאת, תמיד עדיף ללכת לרופא שיניים נחשב כדי שתוכל להיות בטוח לחלוטין שיש לך מוצר באיכות טובה.

מספר יתרונות של השיטה

ג'לים להלבנת שיניים מחיר עשויים מרכיבים טבעיים כמו מיץ לימון, מלח, עמילן תירס וסודה לשתיה. מרכיבים אלה יכולים לחולל פלאים כאשר הם מוחלים על השיניים שלך וברגע שהם מכוסים כראוי בג'ל הלבנת השיניים, אתה רק צריך לחכות זמן מה והם יתלבנו אוטומטית. ישנם מספר יתרונות של מוצרי הלבנת שיניים. הם כוללים בטיחות לשימוש גם לילדים וגם לא יקרים במיוחד. אתה יכול להכין בקלות ג'לים להלבנת שיניים בבית על ידי שילוב של מיץ לימון, סודה לשתיה ומלח. הלבנת שיניים מחיר - מה אוכל לעשות בכדי לקבל שיניים לבנות יותר?

הלבנת שיניים מחיר איך זה עובד?

הלבנת שיניים במרפאת רופאי השיניים מתבצעת בדרך כלל בפיקוח של שיננית מוסמכת. תחת פיקוחו, מוחלים מגשים מיוחדים המכילים שילוב ספציפי של ג'לים על שיני המטופל. לאחר מכן משתמשים באור לייזר מיוחד על החניכיים להפעלת הג'ל, אשר בתורו מייצר את התוצאות במהירות. התוצאות כמעט מיידיות. עם זאת, יתכן גירוי קל בחניכיים. אם אתם חשים כאב כלשהו בזמן מריחת הג'לים הללו, תוכלו להימנע משימוש בהם ולדבר עם רופא השיניים מיד. הטיפול בהלבנת שיניים מחיר הפופולרי ביותר הוא באמצעות משחת שיניים ללא מרשם. זו שיטה בטוחה, אך היא דורשת מכם לצחצח שיניים פעמיים ביום עם משחת השיניים, למשך כשעה בכל פעם. בשיטה זו משתמשים בג'ל רגיש לאור. מומלץ לקנות משחת שיניים המיוצרת על ידי חברה ידועה כדי שתוכלו להיות בטוחים לחלוטין במרכיביה.

טיפולי הלבנת שיניים מחיר

יכולים להתבצע גם על ידי רופא שיניים. זו כנראה השיטה היקרה ביותר להלבנת השיניים. עם זאת, התוצאות מהירות ותוכלו לראות את התוצאות תוך מספר שבועות. במהלך ההליך משתמשים באור לייזר בשיניים ובחניכיים. אור הלייזר מפעיל את הג'ל והתוצאה לבנה מתמיד. בבית ניתן לרכוש מוצרי הלבנת שיניים על ידי רופא השיניים לביצוע אותו הליך. רבים מהם מגיעים עם הוראות לשימוש והם די בטוחים. חלק מהטיפולים המקצועיים בהלבנת שיניים יעילים מאוד, אך יתכן שהם אינם מכוסים בביטוח השיניים שלך. אין שום נזק לנסות אותם אם יש לך את הכסף, אבל אם אתה רוצה מוצר באמת בטוח ויעיל, אתה צריך ללכת לראות את רופא השיניים שלך.

איך עובד הטיפול ביתי

ב הלבנת שינים מחיר יתכן ורופא השיניים שלך יצטרך להשתמש בסוג מיוחד של חומר הלבנה עבורך. תהליך זה עובד היטב ויגרום לשיניך להיראות לבנות ובהירות יותר. שיניים צהבהבות מגיבות טוב מאוד לתהליך זה ותבחינו כי גווני הצהבהב שהיו שם בעבר ייעלמו אט אט. לאחר סיום תהליך זה, השיניים עשויות להיראות לבנות בפעם הראשונה. שיניים צהבהבות מגיבות טוב מאוד להלבנה מסוג זה. הלבנה שיניים בבית – כיצד להשיג תוצאות דרמטיות הלבנה שיניים או הלבנת שיניים היא הליך הבהרת צל השיניים. הלבנת שיניים רצויה לרוב כאשר השיניים מצהיבות לאורך זמן מכמה סיבות והיא נעשית על ידי שינוי הצבע הטבעי או החיצוני (חומר) של אמייל השן. ישנם הליכים רבים אחרים להלבנת שיניים המשמשים גם את רופאי השיניים. ניתן להלבין שיניים באמצעות חומר הלבנה מיוחד המונח על השיניים באמצעות מגש מיוחד. עם זאת, עבור אלה שאינם רוצים להשתמש בשיטה זו או זקוקים למלבנה חזקה יותר הם יכולים לרכוש מוצרים ללא מרשם אותם ניתן למרוח בעזרת ספוגית, מברשת או מברשת שיניים. בנוסף, רופאי שיניים קוסמטיים רבים משתמשים באור לייזר להלבנת השיניים.

איזה מוצרים משתמשים עבור הלבנת שיניים (מחיר)

מוצרים להלבנת שיניים מחירים מכילים מי חמצן או מי חמצן. מוצרים להלבנת שיניים המבוססים על מי חמצן מכילים תרכובות על בסיס חמצן המגיבות עם הכתמים בשן כדי להפחית את מראה הצבע. למי חמצן יש תכונות הלבנה המגיבות עם המימן ברובד כדי לעכב הלבנה נוספת. הסוגים הטובים ביותר של מערכות הלבנה יכילו מי חמצן ומי חמצן כדי להשיג תוצאה מיטבית. מוצרים להלבנת שיניים עשויים גם לגרום לרגישות בשיניים. יש אנשים שחשים רגישות בשיניים כתוצאה מחמצן או מי חמצן המשמשים בהלבנת השיניים. עבור אנשים אלה, חשוב שהם יראו את רופא השיניים שלהם אם הם חווים רגישות בשיניים לאחר ההלבנה. על מנת לקבוע אם רגישות השן קשורה למוצר יש צורך לבדוק כל מוצר בחלק אחר של הפה לפני שמורחים אותו על שאר הפה. היתרונות שיש בשיניים לבנות יותר משמעותיים. חיוך בהיר יותר עוזר לך להרגיש בטוח יותר ומושך יותר לאחרים. ישנם אנשים רבים הסובלים מהערכה עצמית נמוכה מכיוון שאין להם חיוך יפה. בעזרת מערכות הלבנת שיניים, אתה יכול לחייך שאתה יכול להיות גאה בו.

איך עובדת השיטה צעד אחר צעד מדבקות להלבנת שיניים הלבנת שיניים ב"לק"

מערכות הלבנת שיניים מבוצעות לרוב על ידי איש מקצוע בתחום השיניים. כאשר יש לך הליך שנעשה בבית על ידי רופא שיניים, חשוב שתמלא אחר כל עצות הרופא שלך. אל תלבין את השיניים בתדירות גבוהה יותר מהמומלץ. כמו כן, אין להלבין את השיניים בזמן השימוש בכל סוג של מערכת לניקוי שיניים. אם אינך בטוח אם הליך ביתי מתאים לך, התייעץ תמיד עם רופא השיניים שלך. כאשר הלבנת שיניים מחיר בבית , חשוב שתקפיד על כל ההוראות שניתנו על ידי רופא השיניים שלך. אם אתה משתמש במוצרים ללא מרשם, הקפד לפנות לרופא השיניים שלך כדי לוודא שהם לא יפגעו בך אם אתה עושה שימוש לרעה במוצר. הקפד לשאול גם את רופא השיניים שלך אם מישהו יכול להסיע אותך הביתה לאחר הליך הלבנת שיניים כדי לפקח על התקדמותך. אם אתה מבחין כי החניכיים שלך התעצבנו, פנה מיד לרופא השיניים שלך כדי לוודא שהגירוי לא ממשיך. אינך רוצה שייגרם נזק נוסף לחניכיים תוך כדי הלבנת השיניים בבית.

איך לשמור על שיניים לבנות לאחר הלבנה

לאחר שהלבנת את השיניים בבית, תבחין בהבדל עצום בחיוך שלך. לפני כן, ייתכן שהחיוך שלך היה צהבהב או חום בגלל כתמי מזון או שאריות קפה. אחרי שהלבנת את השיניים שלך, החיוך שלך יהיה לבן בוהק ויהיה הרבה יותר מושך. עכשיו אתה יכול להשוויץ בחיוך החדש והבהיר שלך! כשאתה לוקח את החיוך החדש שלך להסתכל בציבור, כולם ייפוצצו על ידי המראה החדש שלך. איש לא יידע שפעם הסתרת את שיניך מאחורי חיוך שהיה מוכתם, וכעת יש לך חיוך יפה ובהיר להתהדר בו!

סודה לשתייה להסרת כתמים

הלבנת שינים מחיר אמנם קיימים כיום בשוק סוגים רבים ושונים של משחות שיניים, אך אם אתם מחפשים משהו שיביא לכם את התוצאות הדרמטיות שאתם מחפשים, בחרו בסודה לשתייה. סודה לשתיה חזקה במיוחד בכל הנוגע להסרת כתמים מהשיניים. אם יש לך הרבה מכתים, סביר להניח שתצטרך להשתמש ביותר מתיבה אחת של סודה לשתיה. יידרשו כמה קופסאות כדי לקרצף כראוי את כל הכתמים שיושבים על השיניים שלך עכשיו. זוהי שיטה אחת להלבנת שיניים שבהחלט כדאי לנסות אם תרצו תוצאות דרמטיות.
בסט דנטל צור קשר
בסט דנטל טיפולי שיניים
מלאו את הפרטים וקבלו עד 50 אחוז הנחה על הטיפולים השונים:
תוכן עניינים
מאמרים נוספים