בסט דנטל טיפולי שיניים

מהם הסוגים הנפוצים ביותר של הלבנת שיניים בלייזר?

הלבנת שיניים בלייזר קיימת כבר שנים אך זה הפך רק לאחרונה למקובל. עד לאחרונה, זה היה שמור בעיקר לכוכבי-על הוליוודיים עם כסף לשרוף שיכולים להרשות לעצמם יותר מרופא שיניים אחד לבצע את טיפולי תחזוקת השיניים. כיום, עם מעט מחקרים, ניתן לכל אחד להלבין את השיניים בבית בשבריר מהעלות. מאמר זה ייתן לך מושג למה לצפות מטיפול זה.

הלבנת שיניים בלייזר איך עוד התהליך

מגשי הלבנת שיניים בלייזר הם כנראה הפריט החשוב ביותר בהליך. אלה הדברים שעושים את העבודה האמיתית בכל הנוגע להסרת כתמים. בעבר, השיטה העיקרית בה השתמשו הייתה שימוש בחמצן קרבמיד במגש שהונח מעל השיניים. זה היה הליך פחות יקר אבל גם היה מאוד זמן רב לביצוע. עם זאת, ככל שאנשים רבים יותר החלו להשתמש במגשי הלבנת שיניים בלייזר, הצורך בהליכי שיניים מיוחדים כאלה פחת. ככזה, קל יותר למצוא מרפאת שיניים בבית שהציעה שירותים אלה. כיום, רבות ממרפאות אלו מציעות טיפולים סטנדרטיים להלבנת שיניים בלייזר. עם זאת, חשוב לציין שלמרות ששני הטיפולים הללו יכולים להיות יעילים למדי, ההבדל בין השניים נעוץ בעיקר במידת רגישות השיניים הדנטליות שלך. טיפולים סטנדרטיים נוטים לדרוש רגישות רבה יותר ולכן הם שמורים לרוב לאלו שהיגיינת השיניים שלהם אינה אופטימלית.

הלבנת שיניים בלייזר חוות דעת

תהליך הלבנת שיניים בלייזר אופייני מתרחש בדרך כלל בתוך משרד שיניים. השלב הראשון יהיה יצירת ג'ל המשמש להשריית החלק הקדמי של השן. רופא השיניים שלך עשוי לבחור ליצור כמות קטנה של ג'ל במקום במקום, שיאפשר לו / לה לפסל אותו בצורה מתאימה יותר. לאחר שהדבר נעשה, כל תהליך יצירת הג'ל יתקיים בכיסא השיניים. במהלך ההליך עצמו, רופא השיניים יחמם תחילה את הג'ל ויניח אותו מעל מבנה השיניים. לאחר שהדבר נעשה, רופא השיניים שלך ישים אותו באמצעות מגשי שיניים סטנדרטיים. במהלך ההליך, רופא השיניים שלך יפקח על התפתחות הצבע. אם תרצה, הוא עשוי גם להחיל מלבין מיוחד על המגשים כדי לשפר עוד יותר את התוצאות. בדרך כלל, מגשים אלה יימשכו כחצי שנה לפני שתסיר אותם לביקור שנתי בתחזוקה.

איזה שיטות יש כיום

אם אתם מחפשים שיטה בבית שתפיק תוצאות דומות, שקול להשתמש באורות רגישות ל- Lowemidocyanase (LEM). אורות כחולים מיוחדים אלה ממוקמים ממש מעל פני השן הטבעית שלך. הם פועלים להפחתה מהירה וקבועה של כמות הרגישות שיש בשיניים. כתוצאה מכך, סביר להניח שתגלה שהחיוך שלך הואר באופן דרמטי, וחשוב מכך, יש לך פחות רגישות. כדי להבטיח שאתה מסוגל לשמור על הרגישות שיש לך כרגע, עליך להמשיך בתחזוקה השנתית שלך עם מגשי הלבנת שיניים בלייזר. לאלו העשויים להיות מעוניינים בשיטה פחות פולשנית להשגת הבהרה כוללת של השיניים, רופא השיניים שלך עשוי להורות לך להשתמש בטכנולוגיית הלבנת שיניים זום. זום משתמש בשילוב של לייזר פחמן דו חמצני וחום כדי למקד פיגמנט כהה בשיניים. שלא כמו Lowemidocyanase, טכניקה זו אינה דורשת שימוש במגשים או ג'ל. במקום זאת, רופא השיניים שלך יספק לך מגשים מותאמים במיוחד המאפשרים לו או לה לראות בדיוק ממה מורכבות השיניים שלך. הצבע המתקבל ככל הנראה יהיה לבן יותר ממה שהיית משיג בשיטת ה- Lowemidocyanase. משחת שיניים להלבנת שיניים בלייזר - אלטרנטיבה פופולרית

אם יש תופעות לוואי לאחר הטיפול?

ישנן שיטות אחרות שרופא השיניים שלך יכול ללמד אותך אם הוא או היא מרגישים שזה הכרחי. אלה כוללים מריחת חומר אלסטומרי שנועד לשקף את הקרינה האולטרה סגולה מהלייזרים. למרבה הצער, חומרים אלה אינם נפוצים, מכיוון שהם אינם מספקים את אותה הגנה כמו שיטות ההלבנה במשרד. בנוסף, לייזרים עלולים לגרום לאי נוחות מסוימת, כמו צריבה ונפיחות בשפתיים, בפנים או בחניכיים. למרות שתופעות לוואי אלו אינן נדירות, עליך לבקר אצל רופא השיניים שלך אם אתה חווה אותן לאחר הטיפול. יתר על כן, עליכם לדעת כי לייזרים אלה אינם מייצרים בדרך כלל גוון של שום צבע שאינו הלבן הלבן ביותר.

משחת שיניים להלבנת שיניים בלייזר – אלטרנטיבה פופולרית

למרות הפחד האחרון לגבי לייזרים המשמשים להסרת שיניים לא רצויות, יתכן ושאלתם את עצמכם מדי פעם: האם הלבנת שיניים בלייזר בכלל בטוחה? כדי לענות על שאילתה זו, אנשים השוקלים הליך זה חייבים להבין תחילה כיצד פועלת הלבנת שיניים בלייזר. בשלב הבא, המטופלים יצטרכו להיות מודעים ליתרונות והחסרונות השונים של הליך כזה. ראשית, בואו נדבר על היתרונות של הלבנת שיניים בלייזר. ראשית, לעבור הליך זה יכול לגרום לחיוך לבן משמעותית. בניגוד לשיטות מסורתיות, שלעתים יכולות לייצר רק חיוך לבן למדי (לא חיוך לבן יותר שיגרום לך להתבלט), הליכי לייזר יכולים לייצר חיוך לבן בצורה דרמטית.

שיטות הלבנת שיניים בלייזר

בנוסף, ניתן לבצע שיטות הלבנת שיניים בלייזר בזמן מהיר להפליא. למעשה, יש רופאי שיניים שמתגאים בכך שעשו הליך מסוג זה תוך פחות משלושים דקות. לשם השוואה, מלביני שיניים מסורתיים יכולים לקחת שעות או ימים לעבודה. יתר על כן, שימוש במלבין מבוסס אמייל אלה אינו מהווה שום סיכונים חמורים, בניגוד לרבים מהשיטות האחרות להלבנת שיניים. לאחר מכן, אנו פונים לחסרונות של הליך הלבנה מסוים זה. אמנם אין חסרון אחד גדול, אך בהחלט יש לקחת בחשבון כמה דברים כאשר שוקלים אפשרות זו. ראשית, ההשפעה של הלבנה מסוג זה על המראה הכללי של האנשים בולטת ביותר אם הם מתאפרים הרבה. כמו כן, ההליך יכול להיות יקר למדי. זה יכול לעלות בכל מקום בין מאתיים חמישים לאלף דולר כדי לעשות זאת, בהתאם לצרכיו ולרצונותיו הספציפיים של המטופל. עכשיו בואו נסתכל על המקצוענים. מלביני לייזר יכולים להבהיר ביעילות את החיוך שלך עד ארבעה גוונים לבנים יותר בטיפול אחד. המשמעות היא שבמהלך מספר טיפולים תקבל חיוך לבן שיישאר כך. סוגי הלבנה אלו יעילים מכיוון שהכימיקלים הגורמים לתגובת ההלבנה מפעילים תגובה כימית באמייל השיניים. תגובה זו מנקה את האמייל וגורמת לכתמים להיעלם.

הלבנת לייזר הפכה פופולרית מאוד

כמו כן, למרות שהם נחשבים פחות מבולגנים מאשר מלבינים מסורתיים, למגשי הלבנת השיניים האופייניים לוקח קצת זמן לעבוד. משך הזמן משתנה בהתאם לגודל המגשים ולחוזק חומר ההלבנה. לדוגמא, בעוד שההלבנה החזקה ביותר יכולה להימשך שש שעות, הקטנות ביותר יכולות להחזיק רק שעתיים. בנוסף, ככל שלכימיקלים בחומר ההלבנה לוקח יותר זמן להגיב עם הכתמים, כך ייקח לך זמן רב יותר לראות תוצאות. לכן, כפי שאתה יכול לראות, הן שיטות ההלבנה המסורתיות, המשתמשות ברצועות או מגשים, והן בשיטה החדשה יותר באמצעות לייזרים, שתיהן מספקות תוצאות דומות. ההבדל האמיתי הוא שלמרות שהמגשים עשויים להימשך זמן רב יותר, הם הרבה יותר מבולגנים, דורשים קצת זמן נוסף לעבודה ולעיתים יכולים לגרום לשיניים רגישות להרגיש שרופות. מצד שני, בעוד לייזרים יכולים לעבוד מהר מאוד, הם הרבה פחות מבולגנים. לעתים קרובות יש להשליך מגשי הלבנה לאחר כשעה, ואילו את הלייזרים צריך להשאיר רק כמה דקות.

משחת שיניים להלבנת לייזר

הלבנת לייזר הפכה פופולרית מאוד בקרב אנשים המעוניינים לקבל חיוך בהיר יותר. עם זאת, אם אינך רוצה להתמודד עם הטרחה של לבישת מלבנים זמניים והכימיקלים המשמשים בהם, או אם אתה מעדיף לחסוך זמן, שקול להשתמש בשיטת הלבנה קבועה יותר. אם אתה רוצה שהשיניים שלך ייראו בהירות ובריאות מתמיד, שקול הלבנה עם לייזרים. לא רק שהם מהירים וקלים לשימוש אלא הם גם מעניקים לך חיוכים בהירים תוך מספר דקות בלבד, ללא תופעות הלוואי והבלגן הקשורים לשיטות אחרות להלבנת השיניים. משחת שיניים להלבנת לייזר היא בהחלט אופציה שעליך לשקול, אך אם אינך מוכן לבצע את השינויים הדרסטיים הדרושים להסרת כתמים אלה, כדאי לך לשקול את האפשרויות הבטוחות, הקלות והטבעיות יותר.
בסט דנטל צור קשר
בסט דנטל טיפולי שיניים
מלאו את הפרטים וקבלו עד 50 אחוז הנחה על הטיפולים השונים:
תוכן עניינים
מאמרים נוספים