בסט דנטל טיפולי שיניים

טיפולי שיניים בטורקיה

טיפולי שיניים בטורקיה מחירים

תוכלו לחסוך על כל סוגי טיפולי שיניים בטורקיה עד 50 אחוז , טורקיה זה המקום הבטוח והזול ביותר היום בכל מה שקשור לטיפולי שיניים . אין מה לחשוש מבחינת מקצועיות , אין מה לחשוש מאיכות חומרים או מרשלנות רפואית חלילה , או מבחינה טכנולוגית , ההפך טורקיה היא מעצמה טכנולוגית בכל הקשור לרפואת השיניים , שלא לומר השתלות השיער . במרפאות שאנו עובדים איתם , ישנו את הציוד המתאים , לכל טיפול , מצוידים ברופאים מוכשרים במכשור מתקדם ועוד . כמובן שמשתמשים בצילום פנורמי מקצועי כדי לאבחן , נעזרים במומחים לשיקום פה ולסת , שימוש ברופא מרדים מקצועי בשעת הצורך ועוד.
טיפולי שיניים בטורקיה
טיפולי שיניים בטורקיה

טיפולי שיניים בטורקיה המלצות 

אם ההליך הזה נשמע לכם כמו הליך די זול ולא דבר כל כך מסובך וארוך ואין סיבה אמיתית לנסוע עד לטורקיה בכדי לעבור אותו , אז תחשבו שוב . כי הלבנת שיניים לעיתים רבות לא מסתכמות רק בהלבנת שיניים על ידי חומרים רק , ולעיתים גם זקוקים לציפוי שיניים לבן בוהק חדש , במקום חומרים שלעיתים לא מועילים , כי סוגי שן ועבר של שן שלפעמים לא צולחים טיפולי הלבנה עליהן . ועוד סיבה לנסוע עד לטורקיה בשביל לעבור הלבנת שיניים , כי המחיר שם יותר זול ללא ספק כלל , ואם כבר רוצים לנסוע לטורקיה או שרוצים לנסוע לנפוש בחו"ל במדינה די קרובה , אז הפתרון המושלם הוא תיירות מרפא , גם לנסוע לחו"ל לנפוש וגם לעשות טיפול קוסמטי קל וחשוב שלא משפיע לרעה על שום נופש כלל .

טיפולי שיניים השתלות שיניים ציפוי שיניים בטורקיה

טיפולי הלבנת שיניים במרפאות השיניים שאנו עובדים איתן , מבצעות את הלבנת השיניים על ידי טכניקות מעולות שלא מערבות כמעט רפואה , למעט הנזקים הרפואיים שאפשר חלילה להשאיר , דבר שלא אמור לקרות ושאנו יחד עם הרופאים עושים הכל כדי לא לגרום חלילה לנזקים כאלו . אם רופאי שיניים לא מקצועיים מספיק יבצעו הלבנת שיניים , שהם בעצם לא רופאים כלל והם שרלטנים , הם יכולים לגרום לנזקים רפואיים . לפיכך לאחר דברינו , הלבנת שיניים זה הליך קוסמטי בלבד כל עוד לא מצפים את השיניים ולא משלבים בהלבנת השיניים כתרים ציפוי וכדומה .

ציפוי שיניים בטורקיה זה הדבר החם ביותר היום ואחד המומלצים שלנו

ציפוי שיניים זה פתרון מעולה למגוון בעיות , ולבסוף לאחר התכנון והשלמת הטיפול החיוך יהיה הכי קרוב מושלם . הטיפול ציפוי שיניים הוא טיפול מאוד קל ומהיר לרוב , כמובן שהרופאים עמלים על תכנון נכון ומעריכים בדיוק רב את החוסרים שצריך להשלים כדי לתקן שברים וכדומה , ובשבילנו זה נראה מעט זמן , אבל עבורם כל דקה היא כמו נצח כי היא משקיעים ממיטב זמנם ומקדימים מחשבה רבה כדי לעשות את המלאכה בשלמות המירבית . וגם יש את טיפולי ציפוי השיניים שגם הם לא רק משלימים חוסרים בשיניים ומצופפים רווחים אלא גם מלבינים את השיניים על ידי חומרי הציפוי היעילים בטכניקת לומינירס lumineers , ציפוי חרסינה למינייט laminates או ציפוי שיניים מחומרי קריסטל ננו . וכמובן התחום החשוב ביותר אולי בתוך עולם רפואת השיניים שאנו מתמחים בו ועוסקים בו בעיקר – השתלות השיניים ושיקום הפה ישנם לא מעט אנשים שזקוקים להשתלת שיניים , שהשיניים שלהם או החניכיים שלהם במצב רעוע , לעיתים גם אין להם שיניים . ומתוך כל האנשים הללו ישנם כמה בודדים רק שיכולים להרשות לעצמם לשלם על טיפולי שיניים מסוג אלה , ולכן נוצר הפתרון המתאים ביותר – טיפולי שיניים בטורקיה , בשביל להוזיל את כל הטיפול משמעותית , יותר מחצי מהעלות . כל טיפול שקשור לשיקום הפה , אם זה הרמת הסינוסים השתלת עצם ועוד .

יישור שיניים אפשר לעבור במרפאות בחו"ל ?

כן , כיום ישנם שיטות מעולות ליישורי שיניים בחו"ל שמקצרות את התהליך הארוך והידוע , תהליך ארוך שארך שנים של טיפול . כיום הטיפול התקצר אודות לטכניקות שפותחו על ידי כלים טכנולוגיים ופטנטים רפואיים שמאפשרים גם לתושבי חוץ לקבל במרפאות המקומיות שלהם , כמו בטורקיה . קבלו מידע נוסף על טיפולי שיניים בחו"ל

מה המחיר של יישור שיניים בטורקיה ?

יישור שיניים בטורקיה זה טיפול מאוד זול ומומלץ מאוד למי שרוצה לחסוך אלפי שקלים או עשרות אלפי שקלים אפילו אם היה עושה אותו בישראל . מחירי יישור השיניים על ידי אורטודנט בארץ יכולים להגיע למחירי מופקעים של יותר מ 20,000 ש"ח . לעומת זאת בטורקיה כל ההליך הזה שנעשה היום על ידי מרפאות מנוסות ומקצועיות עד 10,000 ש"ח בלבד , לטיפול דומה בדיוק ועל ידי אורטודנטים ורופאי שיניים מומחים . ולעיתים על ידי טיפול קצר יותר , ולא פחות מקצועי חלילה .

גם את שומרי הכשרות לא השארנו מאחור

לא פסחנו חלילה וחס על שומרי הכשרות ששואלים האם אנו יכולים לטוס לטורקיה כדי לעבור טיפולי שיניים . החבילות שאנו מוכרים כוללים בתוכם גם אוכל כשר במקום שילונו בו שומרי הדת . ואנו דואגים לכל התנאים הרגישים ומתחשבים בכל בקשה וצורך שהם זקוקים לו . לעוד פרטים תוכלו לפנות אלינו כדי לשמוע .

 לא לדאוג אתם בידיים טובות

אין מה לחשוש מפני רשלנות , חוסר מקצועיות או נוכלות . אנו עובדים יד ביד עם משרד הבריאות הישראלי והטורקי ומפוקחים על ידיהם , ואין תחתינו אף אדם אחד שיצא לא מרוצה . אנו עושים הכל כדי לגרום לאנשים שינוי וטיפול רפואי או קוסמטי שיעזור להם בחייהם , ולא חלילה לגרום למישהו לשלם כסף ולא להיות מרוצה , כי אנחנו רוצים שרק ימליצו עלינו ובכך אנו נגדיל את קהל לקוחותינו וכולם יצאו מרוצים . הרופאים בטורקיה , הם רופאים שעברו לימודי רפואה מקצועיים בעלי ניסיון של שנים , ואין לחשוש לגבי הכישורים שלהם או האמינות שלנו ושלהם . אנחנו גם מלווים את המטופלים שלנו מהרגע הראשון כאן בארץ שהם בחרו בנו , ולתמיד . לכל תלונה יהיה מענה ולא משנה כמה זמן עבר מהטיפול שתעברו . קבלו עוד מידע על השתלת שיניים בטורקיה
בסט דנטל צור קשר
בסט דנטל טיפולי שיניים
מלאו את הפרטים וקבלו עד 50 אחוז הנחה על הטיפולים השונים:
תוכן עניינים
מאמרים נוספים